מוצרים ושירותים

 

לקבוצה  20 שנות ניהול הסדרים
למעלה מ - 60 אלף מבוטחים במאות ארגונים
היקף פרמיה שנתית של למעלה ממיליארד שקלים
אגם לידרים ממוקמת בעמדת מיקוח חזקה.


קבוצת אגם רואה את הצורך בניהול פיננסי ממוקד כחיסכון נוסף משלים לחיסכון הפנסיוני.
המחלקה הפיננסית מתמחה ביצירת פתרונות פיננסים תוך  אפיון צרכים, קביעת המטרות והתאמה אישית תוך שילוב ויצירת הסינרגיה של כלל המוצרים הפיננסים בתיק המבוטח, ביניהם :

 

קופות גמל , קרנות השתלמות וקופות מרכזיות לפיצויים:

המחלקה הפיננסית משמשת כברוקר ומציגה מגוון רחב של בתי השקעות פרטיים מהמובילים במשק. בחירת בתי ההשקעות הינה אובייקטיבית ונעשית על סמך בדיקות מקיפות של מספר מדדים,
כגון: ביצועי תשואה, מדדי סיכון, מדדי יעילות המבוססים על מודלים אקדמיים מתקדמים, מיצוב הגוף, הרכב ועדת ההשקעות וניסיונם של מנהלי ההשקעות. אגם מציגה מודל ייחודי בו הלקוח בוחר, לאחר תהליך אפיון, את הקופה על פי רמת הסיכון המתאימה לו מארבעה קטגוריות: הגנתית לסוגיה, כללית, גמישה או מוטת מניות.


 

תכניות חיסכון והשקעה:

לאחרונה אנו ערים לתהליך של "התבגרות" של שוק ההון המתאפיינת גם ביצירת מכשירים פיננסים מתוחכמים לטווחי זמן שונים. מוצרים אלה מהווים אלטרנטיבה עדיפה למוצרים הקיימים כיום בשוק, המוצעים ע"י הבנקים.
המכשירים החדשים מאופיינים בדמי ניהול נמוכים יותר, הינם איכותיים יותר ומותאמים בצורה אופטימלית לצורכי הלקוח.

מוצרים אלה מנוהלים באופן דומה לכספים המנוהלים על ידי מנהל תיקי השקעות פרטי. היתרונות העיקריים של מוצרי ההשקעה גלומים ביכולת לנהל כמעט כל סכום ולבחור מסלולי השקעה ייחודיים, אשר מאפשרים ללקוח לקבוע את רמת הסיכון הרצויה עבורו. התוכניות נזילות ברמה יומי.

הייחודיות בתוכניות השקעה אלה מאופיינת באפשרות ליהנות מהטבות מס על ידי דחיית תשלום מס רווחי הון.

 

 

תיקי השקעות

המחלקה הפיננסית מייצגת את בתי ההשקעות המובילים בתחום זה, בתי ההשקעות מסווגים על פי התמחויות שונות (פיזור גאוגרפי, מניות , אג"ח ועוד.. ) ומותאמים לפורטפוליו של המבוטח מתוך ראיה כוללת  של כלל המטרות והצרכים בתיק.

למחלקה  ניסיון רב בניהול המכשירים, מבוטחי המחלקה נהנים ממערך בקרה מקצועי, הנשען על דיווחים ועדכונים חודשיים העוקבים אחר ביצועי המכשירים  ומתריע על  חריגות אם ישנן.


למידע נוסף
 


 

כוחה של הקבוצה מתבטא ביכולת ניהול התא המשפחתי של המבוטח/ת , למחלקה מנהלי תיק מקצועיים לתחום הפיננסי אשר מתאימים את המטרות בהתבסס על מצבת הנכסים והתוכניות השונות של העמית המנוהל בקבוצת אגם. מנהלים אלו מאפיינים את צרכיו האישיים של העמית ושל בני ביתו ודואגים אף לכך שמבוטח ובני משפחתו ייהנו מהתנאים המיוחדים הניתנים באמצעות  קבוצת אגם לידרים.