הפילוסופיה העסקית

 


החלטות כלכליות הנוגעות לנכסיו הפיננסיים של אדם אינן פשוטות לעולם, נכרת להן השפעה ישירה על איכות חייו בעתיד, ועל כן אנו באגם לידרים מכירים באחריות הכבדה הזאת ורואים עצמנו מחויבים בצורה העמוקה ביותר כלפי מי שהפקידו בידנו את תכנון עתידם הכלכלי, לפיכך אנו מאמינים כי בתחום הנ"ל המפתח הוא צרוף מרכיבים של מקצועיות, ניסיון, אמינות ושיקול דעת.
 
הפילוסופיה העסקית מיום הקמת הסוכנות שמה דגש על ארבעת התחומים הבאים:
  1. מוצרים מתוחכמים   עיקר הפעילות בסוכנות הנה בניית מערך תנאים סוציאליים לחברות ומפעלים תוך שימוש בכלים ביטוחיים מתוחכמים ובחינת שילובים אפשריים של קופ"ג, קרנות פנסיה וביטוחי מנהלים, שימת הדגש היא על תמורה כלכלית מקסימלית כמו כן, הוזלת עלויות למעביד ועובד בנושא כיסוי אובדן כושר עבודה תוך שיפור איכות הכיסויים.
 
  1. טכנולוגיה  לאגם לידרים מערכת מיכון ייחודית ומשוכללת המבוססת על בסיסי נתונים רחבים במיוחד בהשוואה לכל סוכנויות ההסדר הפנסיוני. בסיס הנתונים הייחודי של אגם לידרים המכיל כמות אינפורמציה עצומה שנאגרה על ידי הסוכנות בשיתוף פעולה עם כל חברות הביטוח מאפשר לסוכנות לדמות את מערכות המיכון המופעלות בחברות הביטוח.

    המערכת מאפשרת ניהול תיק פנסיוני משולב ומורכב על כל רמותיו. ביכולתה של המערכת לנהל כיום תיקים פנסיוניים של כל חברות הביטוח בארץ. ייחודיות המערכת הינה כאמור בכך שהיא מדמה את מערכות המיכון של חברות הביטוח ובכך מאפשרת בדיקה מקבילה לגבי כל הרכיבים השונים המועברים לחברת הביטוח מבחינות רבות, לדוגמא: תשלומי פרמיות, כיסויים ביטוחיים וצבירות חיסכון, וזאת על פי נתונים אובייקטיביים הידועים גם לנו וגם לחברת הביטוח (מדדי מחירים, מדדי רווח וכו').

מערכת   CRM
 

חברת אגם לידרים פיתחה מערכת CRM מתקדמת, המאפשרת תיעוד כל האירועים בתיק הלקוח מרגע קליטתו באגם לידרים, תוך כדי בניית תיקו הפנסיוני, המעקב השוטף עליו, התאמת התיק לרפורמות, ביצוע שינויים, ליווי הלקוח בעת מעבר בין מעסיקים ועוד.
המערכת מתממשקת עם מערכת ניהול התיק הפנסיוני של אגם לידרים ומאפשרת ניהול ובקרה תוך הקפדה על לוחות זמנים, הגדרת משימות ותורי עבודה.
מערכת זו הינה מערכת משלימה למערכת ניהול התיק. כל פעולה המבוצעת מול המבוטח בין אם טלפונית או פרונטלית מתועדת.


 

אתר אינטרנט
 

לרשות מבוטחי אגם לידרים עומד אתר אינטרנט www.agamin.co.il המאפשר גישה ישירה למבוטח לקבלת מידע מקיף אודות תוכניות הביטוח/ התיק הביטוחי.
האתר מעמיד סטנדרטים חדשים בקרב מנהלי ההסדרים הפנסיונים ומציג מידע רחב אודות ההסדרים שברשות המבוטח מכל היצרנים.
אגם לידרים כמדיניות שמה דגש על שקיפות מקסימלית למבוטחים.מקצועיות  באגם לידרים אנשי מקצוע מהשורה הראשונה בענף המתמחים בכל היבטי הביטוח הפנסיוני, דיני עבודה וכו'. מנהלי תיקי הלקוחות והן צוות התפעול המועסקים באגם לידרים מיטיבים לראות את מכלול התמונה ובקיאים הן בתכנון מערכת פנסיונית והן בזכויותיו של העובד להטבות מס.

 
  1. שירות ללא פשרות  גודלה היחסי של הסוכנות, מערך השירות העצמאי שלה ללא תלות בחברות הביטוח, והמחשוב העצמאי שלה, הם שמעניקים את היתרון היחסי בשירות, בדיווחים השוטפים וביכולת הטיפול האישי שמעניקה הסוכנות למבוטחיה.

הסוכנות עובדת מול כל חברות הביטוח וקרנות הפנסיה

 

אנו באגם לידרים רואים עצמנו מחוייבים למצוינות ולאמינות, ולכן יצרנו מערכת שירות איכותית.
במערכת גמישה, ממוחשבת וחכמה אנו מציבים את לקוחותינו בראש
מעינינו תוך רצון  להבין את צורכיהם, לענות על ציפיותיהם ולהעניק להם שירות אישי מקצועי ויעיל.